КТ передміхурової залози простати і сім'яних бульбашок - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


КТ передміхурової залози (простати) і сім'яних бульбашок

1350 грн.

КТ передміхурової залози (простати) і сім'яних бульбашок з контрастом

3150 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ передміхурової залози і сім'яних бульбашок - це повністю нешкідлива процедура, яка практично не несе шкоди для здоров'я.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» встановлений новий мультиспіральний комп'ютерний томограф Philips Briliance, який дозволяє робити 64 знімки досліджуваного органу як би в розрізі (із заданим інтервалом), з різних ракурсів.

Показання до проведення КТ передміхурової залози і сім'яних бульбашок

Головною причиною для проведення КТ цих органів є виявлення і спостереження за онкологічними захворюваннями. Також це дослідження використовується:

  • при біопсії;
  • дренуванні простати;
  • діагностиці безпліддя;
  • болях в області промежини або при еякуляції, гемоспермії.

Процедура КТ передміхурової залози і сім’яних бульбашок може бути проведена для підтвердження діагнозу, отриманого за допомогою іншого виду дослідження.

Протипоказання до проведення КТ передміхурової залози і сім'яних бульбашок

  • підвищеному рівні креатиніну в крові;
  • териотоксикозі;
  • цукровому діабеті (2 ступеня);
  • проблемах з нирками (у разі застосування контрасту);
  • проблемах із здатністю крові згущуватися (у разі застосування контрасту).

Основним ризиком є прояв алергії на деякі компоненти контрастної речовини (йод, молюсків) і індивідуальна непереносимість антиалергічних лікарських препаратів.

Зробити записатись пройти КТ передміхурової залози і сім'яних бульбашок у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Підготовка до процедури КТ передміхурової залози і сім’яних бульбашок

Процедура починається з того що, що пацієнт лягає на стіл апарату в певній позі (лікар-радіолог скаже в який саме, зазвичай пацієнт лежить на спині, але іноді на боці або на животі). У разі застосування контрастування, в області ліктя буде вставлений катетер, інша сторона якого буде підключена до сучасного інжектору Ulrich. Далі стіл в'їде в сканер, який має форму пампушки. Процесом керує лікар-радіолог із сусідньої кімнати. Він буде контролювати процедуру за допомогою пульта дистанційного керування, і спостерігати за всім через вікно між приміщеннями. Пацієнт буде слідувати інструкціям, що надходять йому через вбудований в томограф спікерфон. У разі виникнення екстреної необхідності, пацієнт може терміново викликати лікаря за допомогою спеціальної кнопки. Кілька разів пацієнтові треба буде затримати дихання. Якщо контраст застосовувався, після процедури треба пити багато води, для того щоб він швидше вийшов з організму. Вся процедура займе не більше однієї години вашого часу.