МРТ матки шийки матки - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ матки

2750 грн.

МРТ матки з контрастом

4750 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ матки - візуалізує жіночий дітородний орган, отримані зрізи і реконструкція дозволяють виявити найдрібніші зміни. МРТ діагностика матки дозволяє спростувати невірно поставлений діагноз, що позбавляє жінку від непотрібних тривог, повертаючи впевненість у своєму здоров'ї.

МРТ матки відносять до спеціальних методів, який, до того ж, визнаний найбільш ефективним діагностичним інструментом в дослідженні гінекологічних патологій.

Діагностика міом і ендометріозу

Найбільш цінною властивістю МРТ матки прийнято вважати її здатності відрізняти міоми від інших патологій, а також визначати різновид міоми. МРТ діагностика дозволяє візуалізувати вузли міоми, їх розташування і наявність капсули. Від такої детальної діагностики міоми залежить вибір вірного типу лікування: консервативного або оперативного.

МРТ дозволяє виявити характер такого недуги, як аденоміоз, або ендометріоз. Визначення природи захворювання (вогнищева або вузлова форма) також знаходиться в компетенції даного способу діагностики.

Лікування вищезазначених захворювань здійснюється за допомогою емболізації маткових артерій. МРТ при цьому проводиться як перед хірургічним втручанням з метою діагностики, так і після операції для контролю результату через 3 місяці, а потім через рік, що дозволяє судити про ефективність хірургічного втручання.

Діагностика аномального розвитку матки

МРТ як метод діагностики гінекологічних захворювань виходить на перший план і в дослідженні різних вад матки (як вроджених, так і набутих внаслідок неправильного розвитку). Магнітно-резонансна томографія дозволяє виявити анатомічні деформації і аномалії тканин, а також визначити змішані вади сечостатевої системи в цілому. Важливо підкреслити, що діагностика можлива навіть при наявності ускладнюючих обстеження спаєчних процесів. Магнітно-резонансна томографія матки дозволяє виявляти вади розвитку вже в підлітковому віці. Сучасні апарати МРТ здатні конструювати 3D картину аномалії, що є одним з важливих аргументів на користь застосування даного діагностичного методу.

Зробити записатись пройти МРТ матки, шийки матки у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

МРТ шийки матки

Шийка матки є найбільш вразливою частиною дітородного органу, вона частіше всього піддається атаці різних інфекцій. Серед поширених захворювань шийки матки виділяють:

  • папилломо-вірусні інфекції;
  • ендоцервіцит (запалення цервікального каналу)
  • посттравматична рубцева деформація
  • ендометріоз
  • поліпи і фіброми
  • дисплазія
  • рак

Після загального гінекологічного огляду лікар може призначити МРТ шийки матки для підтвердження або спростування будь-яких із перерахованих діагнозів.

МРТ шийки матки дозволяє виявляти злоякісні утворення на ранній стадії розвитку, що представляє особливу важливість для лікування.