Лікар дерматолог, косметолог, дерматовенеролог, трихолог запис прийом огляд консультація лікування Хмельницький

Дерматовенеролог, дерматолог прийом, огляд, консультація, призначення лікування - Костюк Ірина Ігорівна - лікар-дерматолог.
450 грн.
Косметолог прийом, огляд, консультація, призначення лікування - Костюк Ірина Ігорівна - лікар-дерматолог.
350 грн.

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

Дерматологія - розділ медицини, що вивчає функції і структуру шкіри в нормі і при патології, а так само займається лікуванням і профілактикою шкірних хвороб.

У сучасній медицині налічується приблизно 20 тисяч форм і видів шкірних захворювань, які відрізняються за своєю складністю і характером. Своєчасне звернення до лікаря-дерматолога дає можливість полегшити лікування, а також значно прискорити процес одужання.

Коли потрібно звертатися до дерматолога

Перш за все, необхідно звернутися до дерматолога при появі висипань - тобто будь-яких відмінностей шкіри від здорової (це може бути зміна кольору, консистенції і рельєфу шкіри). Слід також звернутися за медичною допомогою при появі свербежу, печіння або болю.

Дерматолог допоможе вирішити такі проблеми

  • порушення пігментації (вітіліго);
  • алергічний дерматит, кропив'янка;
  • атопічний дерматит, екзема;
  • псоріаз, хвороба Девержі, інший парапсоріаз, васкуліти;
  • мікози (грибкові ураження) шкіри і її придатків;
  • захворювання шкіри, викликані гнойничковой інфекцією;
  • спадкові захворювання шкіри (генодерматози);
  • різні захворювання волосся;
  • паразитарні захворювання шкіри (короста, демодекс).

Дерматологічні напрямки медичного центру «Ультрадіагностика»

Дерматологія - це не тільки грибки і екзема. Існує цілий ряд більш вузьких спеціальностей, похідних від дерматолога, а саме: дерматовенерологія, дерматокосметологія і інші.

Дерматологія

Лікар-дерматолог займається лікуванням поширених шкірних захворювань і при необхідності направляє пацієнта до фахівця більш вузького профілю.

Косметична дерматологія

Існує тенденція називати професійними косметологами всіх, хто пройшов мінімальні курси. Насправді косметичними проблемами шкіри може займатися тільки дипломований дерматолог з відповідною спеціалізацією. Лікар дерматолог-косметолог займається усуненням естетичних проблем шкіри, дає поради щодо правильного догляду за нею, крім цього дерматокосметолог займається питаннями омолодження шкіри апаратними, ін'єкційними і медикаментозними методиками.

Дерматовенерологія

Дерматовенеролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні не тільки шкірних, але і венерологічних і грибкових захворювань. Дерматовенеролог допоможе діагностувати причину висипу і почервоніння шкіри і слизових оболонок. Навіть якщо ви дуже уважно ставтеся до свого здоров'я, звичайний похід в басейн може зумовити необхідність прийому у дерматовенеролога, тому пам'ятайте, що такий лікар є і він може вам допомогти.