МРТ плечового суглобу плеча - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT


Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря

mrt plecha 1mrt plecha 2

МРТ плечового суглобу

2550 грн.

МРТ плечового суглобу з контрастом

3450 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ плечового суглобу - це дослідження надає детальну і якісну візуалізацію структур всередині плечового суглоба, в тому числі кісток, сухожиль, м'язів і судин, під будь-яким кутом.

Магнітно-резонансна томографія є неінвазивним медичним методом діагностики морфологічних змін в плечовому суглобі і дозволяє діагностувати різні захворювання і травми плеча і використовує для діагностики потужне магнітне поле і не використовує іонізуюче випромінювання.

Біль у плечовому суглобі

МРТ дозволяє виявити запальні зміни синовіальної сумки, уточнити наявність аномалій. Динамічна МРТ або МРТ у положенні відведення кінцівки призначається для діагностики варіанта субакроміального імпінджмент-синдрому.

Нестабільність плечового суглоба

Суглобова губа і порожнина суглоба добре візуалізуються на МРТ. Ряд МР-послідовностей дозволяють візуалізувати суглобову губу без артрографії.

Розрив обертальної манжети

МРТ є провідним методом візуалізації анатомічних складових плечового суглоба.

Травма плечового суглоба

МРТ відіграють вирішальну роль у діагностиці складних ушкоджень м'яких тканин.

Показання до проведення МРТ плечового суглобу

  • дегенеративні захворювання суглобів, такі як артрит і артроз;
  • ушкодження суглобові, пов'язані з травмою, такі як розриви зв'язок і сухожиль;
  • спортивні травми і травми пов'язані з роботою;
  • біль, набряк або кровотеча в тканинах суглоба або навколо суглоба;
  • незрозумілі болі в плечі, що не піддаються консервативному лікуванню;
  • зменшення обсягу рухів в плечовому суглобі;
  • контроль результатів оперативного лікування.

Також іноді проводиться особливе МРТ дослідження, яке називається магнітно-резонансна артрографія і являє собою дослідження, яке включає ін'єкцію контрастної речовини в суглоб, що дозволяє лікарю-рентгенологу краще візуалізувати внутрішню структуру плечового суглоба.

Підготовка до проведення МРТ плечового суглобу

Пацієнту потрібно буде одягнути власний одяг який не має металевих блискавок і застібок. Якщо немає відповідного одягу, в медичному центрі може бути надано одноразовий халат. Як правило, прийом їжі не має значення при МРТ дослідженні. Але якщо планується введення контрасту, то рекомендується за кілька годин до дослідження не приймати їжу, що дозволяє уникнути таких ускладнень, як нудота або блювота після введення контрасту. Крім того, при дослідженні з контрастом лікаря - рентгенолога необхідна інформація про наявність алергії на контраст або наявності порушення функції нирок. МРТ дослідження не рекомендується проводити вагітним жінкам, особливо в першому триместрі вагітності. Дослідження із застосуванням контрасту вагітним можливо тільки у виняткових випадках.

Зробити записатись пройти МРТ плечового суглобу (плеча) у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ плечового суглобу

Процедура МРТ абсолютно безболісна. У деяких випадках пацієнти можуть відчувати почуття тепла в досліджуваній зоні, але це є нормальною реакцією тканин організму на магнітне поле. Процедура МРТ дослідження вимагає знаходження пацієнта в нерухомому стані під час дослідження. Як правило, процедура МРТ плечового суглоба займає близько 20-30 хвилин. Більший час потрібно при виконанні МРТ з контрастом або при МРТ артрографії, коли контраст вводиться безпосередньо в суглоб.