Видалити судинну сітку видалення судинної сітки радіохвильовим методом

Видалити судинну сітку радіохвильовим методом e Хмельницькому


Олійник Дмитро Ігорович

Хірург, провідний радіохірург Хмельницький, Хмельницької області.

Судинна сітка - це зовнішній прояв розширених капілярів, дане явище - перша ознака судинної недостатності. Вона являє собою поодинокі судини або невеликі групи судин, що локалізуються під шкірою. Судинна сітка може бути і на обличчі, і на всьому тілі. Її прояв це косметичний дефект, який створює певний дискомфорт.

Переваги видалення судинної сітки радіохвильовим методом

  • немає необхідності використовувати знеболюючі препарати або терпіти біль під час процедури;
  • всього за один день шкіра відновлюється;
  • під час процедури шкірні покриви залишаються цілими, немає виділення крові, що зводить відсотки зараження інфекцією до нуля;
  • малотравматична і не викликає набряків і появу рубцевої тканини;
  • відмінно працює при наявності засмаги або на темній шкірі;
  • робота проводиться на судинному рівні, що позбавляє від рецидивів.

Принцип дії радіохвильового методу

Застосовується спеціальний апарат «Сургітрон». Препарат використовує при лікуванні високочастотні радіохвилі, які, не контактуючи безпосередньо з шкірними покривами, видаляють судинну сітку.

Суть дії радіохвилі на розширену судину полягає в його блокуванні з метою зупинки кровотоку. Кров розподілиться по сусідніх здорових судинах, а сіточка зорово зникне.

Пройти процедуру видалення судинної сітки радіохвильовим методом у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ«Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.