Видалити родимку видалення родимок (невус) радіохвильовим методом

Видалити родимку (невус) радіохвильовим методом у Хмельницькому


Олійник Дмитро Ігорович

Хірург, провідний радіохірург Хмельницький, Хмельницької області.

Родимки - це пігментні доброякісні новоутворення шкіри, які в медицині прийнято називати невусами. Ці плямочки проявляються протягом дорослішання до статевого дозрівання дитини, а потім залишаються на тілі на все життя. Якщо родимки розташовані в місцях постійного контакту з одягом або часто травмуються, то є небезпека злоякісного переродження їх в меланому або будь-яке інше злоякісне утворення.

Переваги видалення родимок радіохвильовим методом

Методика вважається найбільш щадною і ефективною. Високочастотні хвилі, утворюючи теплову енергію, безконтактним способом акуратно розрізають тканини і буквально випаровують пігментовані клітини, залишаючи на місці дії ледве помітний слід. Відмінність цього способу полягає в тому, що не відбувається фізичного тиску на поверхневі шари шкіри.

До переваг також можна віднести наступне:

 • при дії радіохвиль здорові тканини залишаються інтактними, тобто неушкодженими;
 • операція триває не більше 20 хвилин;
 • відсутність кровотечі під час процедури;
 • безболісність втручання;
 • короткий післяопераційний період і відсутність ускладнень;
 • відсутність рубців і шрамів після видалення;
 • мала ймовірність виникнення побічних явищ (набряк, почервоніння, запалення);
 • стерилізація тканин під час операції;
 • немає необхідності в післяопераційному догляді за раною;
 • тканини не знищуються під час процедури, що робить можливим провести гістологічний аналіз;
 • можливість проводити видалення в амбулаторних умовах;
 • можливість видалити родимку в будь-якому місці.

Принцип дії радіохвильового методу

Перед видаленням проводиться місцеве знеболення за допомогою анестезуючого крему, тому хворобливі відчуття практично відсутні. Завдяки самому принципу радиоволнового видалення немає кровотеч, не утворюється набряк, а загоєння проходить швидко і без ускладнень. Все це займає менше години, госпіталізація і реабілітація не потрібні.

Дуже важливо, що при видаленні на Surgitron не відбувається ушкодження інших ділянок шкіри. Відсутність механічного ушкодження істотно знижує вірогідність утворення рубців.

Після видалення невуса (родимки) лікарі проводять гістологічне вивчення елемента, щоб виключити ризик переродження в злоякісну пухлину.

Принцип дії Surgitron грунтується на використанні високочастотної хвилі, яка утворює мікроскопічні бульбашки пара і впливає на дуже тонкий шар клітин. При цьому відсутній безпосередній контакт електрода з шкірою, а руйнування тканин відбувається тільки на клітинному рівні, що сприймає хвилю.

Результати до і після процедури

udalenie rodinok 1

udalenie rodinok 2

udalenie rodinok 3

Пройти процедуру видалення родимок радіохвильовим методом у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ«Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.