МРТ голови - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря

МРТ голови

МРТ головного мозку

1550 грн.

МРТ спеціалізоване гіпофізу

(турецького сідла)

1750 грн.

МРТ навколоносових пазух та порожнини носа

(спеціалізоване)

1750 грн.

МРТ очних орбіт

(спеціалізоване)

1550 грн.

МРТ внутрішнього вуха

(й мосто-мозочкового кута спеціалізоване)

1750 грн.

Запис диску - 50 гривень. Друк плівки - 200 гривень.

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ голови - безпечне і провідне по надійності дослідження неврологічних та інших захворювань. Даний метод дозволяє провести детальну діагностику очних орбіт, пазух носа, головного мозку та гіпофіза без використання випромінювання.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика» для проведення МРТ голови ми використовуємо два типи котушок. Для проведення МРТ головного мозку, орбіт очей, пазух носа і гіпофіза використовується «головна котушка», для проведення МРТ судин головного мозку та судин шиї, м'яких тканин шиї, використовується «нейроваскулярна котушка». Це багатоканальні котушки нового покоління, розроблені спеціально для сучасних МРТ апаратів Philips Intera 1.5T.

Показання до проведення МРТ голови

Обов'язкове направлення на обстеження необхідно в невідкладних ситуаціях:МРТ голови може бути рекомендована при появі постійних головних болей, або ж коли КТ не дає точні результати для встановлення діагнозу.

 • черепно-мозкові травми;
 • різке порушення кровообігу в головному мозку;
 • екстрені ситуації після хірургічного втручання.

МРТ як планове або комплексне обстеження призначається лікарем при підозрі на наступні патології:

 • запалення головного мозку або його оболонки;
 • дегенеративні або демієлінізуючі хвороби;
 • дефекти розвитку;
 • захворювання гіпофіза;
 • онкологічні захворювання головного мозку;
 • процеси після порушення кровообігу в мозку;
 • ураження очних яблук і орбіт;
 • ураження носоглотки або носових пазух.

Також обстеження МРТ призначається для оцінки результатів лікування різних захворювань і загального стану після перенесення черепно-мозкових травм.

Підготовка до проведення МРТ голови

Дана галузь дослідження не передбачає будь-якої спеціальної підготовки.

Висновок може бути готовий в середньому через пів години, але при більш складних випадках опис у лікаря може зайняти до однієї години.

Процедура проведення МРТ голови

Процедура займає небагато часу від 15 до 20 хвилин, залежно від зони обстеження. Так МРТ голови і головного мозку займає 10-15 хвилин, а при прицільному обстеженні окремих ділянок, гіпофіза або орбіт, процедура може збільшитися на 5-10 хвилин. При призначенні лікарем МРТ з введенням контрастної рідини процедура може зайняти до 45 хвилин, оскільки в даному випадку спочатку проводиться стандартне МРТ дослідження, потім вводиться контраст і знову проводиться сканування з контрастом.

Зробити записатись пройти МРТ голови у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).