КТ шиї та м’яких тканин шиї гортані та гортаноглотки слинних залоз щитоподібної залози лімфовузлів - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT


Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря

kt shei

КТ шиї та м’яких тканин шиї (гортані та гортаноглотки, слинних залоз, щитоподібної залози, лімфовузлів)

1200 грн.

КТ шиї та м’яких тканин шиї (гортані та гортаноглотки, слинних залоз, щитоподібної залози, лімфовузлів) з контрастом

2850 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ шиї - рентгенологічний метод дослідження в області шиї, який дозволяє отримати пошарове зображення певних органів і структур даній області. КТ-сканування шиї дає інформацію про стан гортані, щитовидної залози, трахеї, стравоходу, судин, лімфатичних вузлів.

Для оцінки стану м'яких тканин і судин, для виявлення злоякісних пухлин виконують КТ з контрастуванням.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» встановлено новий сучасний томограф Philips Briliance. Даний апарат дозволяє робити 64 так званих «зрізу» (зображення).

Показання до проведення КТ шиї

 • при будь-яких травмах шиї і голови, особливо якщо вони мають важкі наслідки;
 • уточнення місця розташування стороннього тіла, яке знаходиться в області шиї або м'яких тканин гортані;
 • підтвердження або спростування підозр про наявність пухлин, причому і доброякісних і злоякісних (якщо виявлені ракові утворення, то КТ допоможе знайти метастази, оцінити швидкість їх поширення і перевірити не вражені сусідні органи і тканини);
 • визначення місця дислокації і підрахунок кількості будь-яких новоутворень;
 • діагностика будь-яких гнійних або запальних процесів (абсцеси шиї і м'яких тканин гортані і голови, а також інфільтрати, флегмони та ін.)
 • діагностика кіст і дивертикул шиї і м'яких тканин гортані;
 • діагностика запалення або інфікування м'яких тканин гортані, голови, шиї, а також хвороби лімфатичних вузлів.

Протипоказання до проведення КТ шиї

В основі комп'ютерної томографії лежить рентгенівське випромінювання, тому КТ має деякі подібності з процедурою рентгенографією. Хоча при томографії доза опромінення набагато менше, це сканування не можна назвати абсолютно нешкідливим, цей метод не рекомендований:

 • дівчатам, які готуються стати мамою, причому опромінення дуже шкідливо для плоду незалежно від строку вагітності;
 • також томографія майже непридатна для мам, що годують, а якщо вона все-таки була проведена, то варто зціджувати молоко дві доби;
 • якщо томографія проводиться з контрастом, то заздалегідь потрібно переконатися в тому, що пацієнт не має алергії на йод або морепродукти;
 • також застосування контрастної речовини заборонено для людей з нирковою недостатністю, хронічними хворобами нирок, серця, щитовидної залози;
 • не рекомендована процедура хворим останніми стадіями цукрового діабету.

Підготовка до проведення КТ шиї

КТ шиї не вимагає особливої підготовки. Якщо дослідження буде проводитися з контрастуванням, пацієнту рекомендують не приймати їжу за 6 годин до процедури.

Зробити записатись пройти КТ шиї у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Процедура проведення КТ шиї

Дослідження проводиться в положенні пацієнта лежачи на столі. Для збереження правильного положення тіла під час процедури пацієнта можуть зафіксувати подушками або ременями. Рекомендується лежати спокійно, нерухомо.

КТ-сканер обертається навколо тулуба пацієнта. За один повний оборот виходить один поперечний знімок досліджуваної області. В залежності від розмірів області виконують необхідну кількість знімків, за якими можна оцінити стан органів і структур шиї. Навіть невеликі рухи пацієнта можуть призводити до спотворення отриманих зображень і неточного результату.

Сканування шиї і голови зазвичай займає всього кілька хвилин, але якщо томографія проводиться з контрастом, то воно може зайняти і півгодини.