МРТ гомілково-ступневогу суглобу гомілки стопи - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT


Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря

mrt homilky

МРТ гомілково-ступневогу суглобу

2750 грн.

МРТ гомілково-ступневогу суглобу з контрастом

3450 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ гомілково-ступневогу суглобу - метод дозволяє лікарю-рентгенологу максимально точно візуалізувати стан м'яких тканин, зв'язок, кісток, сухожиль в досліджуваній зоні. Завдяки цьому методу діагностики різні патологічні зміни можна побачити на ранніх стадіях. При проведенні МРТ не використовується рентгенівського випромінювання, тому обстеження абсолютно нешкідливо для пацієнта.

Показання до проведення МРТ гомілково-ступневогу суглобу

  • больові відчуття, набряки, порушення рухливості в гомілково-ступневому суглобу і стопі;
  • підозра на новоутворення в області гомілково-ступневого суглобу і стопі;
  • застарілі травми і запальні процеси, пов'язані з болями в стопі і гомілці;
  • травми з пошкодженням кісток і м'яких тканин.

Протипоказання до проведення МРТ гомілково-ступневогу суглобу

  • будь які електричні, магнітно або механічно активовані імплантати;
  • вагітність (кожен індивідуальний випадок повинен обговорюватися з лікарем);
  • металеві сторонні тіла.

Підготовка до проведення МРТ гомілково-ступневогу суглобу

Перед проведенням МРТ не вимагається проведення якихось додаткових дій, приймати ліки або сидіти на дієті. Пацієнт може продовжувати вести нормальний спосіб життя, але перед початком процедури краще повідомити лікаря про алергію на будь-які препарати або боязні замкнутого простору.

Зробити записатись пройти МРТ гомілково-ступневогу суглобу (гомілки, стопи) у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведения МРТ гомілково-ступневогу суглобу

Під час обстеження стопи в томограф поміщається тільки нога пацієнта, інша частина тіла залишається зовні. Стіл, на якому лежить пацієнт, досить зручний. Наявність вбудованого в томограф мікрофона дає можливість спілкуватися з медперсоналом, повідомляти про свій стан і дізнаватися хід процедури. Іноді пацієнти відчувають тепло в обстежуваної області, це нормальне явище, але в разі сильного дискомфорту про це краще повідомити лікаря, натиснувши спеціальну сигнальну гумову кнопку.