КТ черевної порожнини та поза черевного простору - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT


Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря

kt cherevno porozhnini

КТ органів черевної порожнини

1150 грн.

КТ органів черевної порожнини з контрастом

2750 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ органів черевної порожнини - це безболісний і неінвазивний метод дослідження, який дозволяє отримати пошарове зображення, оцінити поширеність патологічного процесу і стан досліджуваних органів. Це обстеження надає лікарям достовірну інформацію про взаємне розташування органів і їх структуру.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» икористовується новий сучасний сканер Philips Briliance. Він може робити 64 "зрізи" (шару із зображеннями на заданій відстані один від одного) під різними кутами.

Показання до проведення КТ органів черевної порожнини

 • травми, пошкодження сечоводів, нирок, розриви ниркової капсули;
 • різноманітні захворювання і підозри на захворювання;
 • підготовка до хірургічних операцій;
 • контроль за проведеним лікуванням.

Протипоказання до проведення КТ органів черевної порожнини

У томографі Philips Briliance 64 є присутньою інноваційна технологія Essence. Вона дозволяє використати низькоінтенсивне випромінювання і значно знижує час сканування, що дуже сприяє мінімізації потенційної шкоди для здоров'я. КТ (комп'ютерна томографія) протипоказана у ряді випадків, а саме:

 • при вагітності, підозрі на вагітність і годуванні грудьми;
 • при цукровому діабеті (2 ступеня);
 • при підвищеному рівні креатиніну в крові;
 • при териотоксикозі;

Крім того, КТ може нести певні ризики для людей у яких є присутніми :

 • проблеми із здатністю крові згущуватися;
 • індивідуальна непереносимість інгредієнтів контрасту;
 • проблеми з нирками.

Підготовка до проведення КТ органів черевної порожнини

КТ черевної порожнини проводиться на голодний шлунок, тому що активна перистальтика кишечника після прийому їжі може створювати артефакти на знімках. Для запобігання утворенню надмірної кількості газів в кишечнику за дві доби до обстеження слід виключити з раціону деякі продукти, зокрема капусту, яблука, бобові, молочні продукти, здобу, чорний хліб, газовані напої і квас. Ці продукти сприяють накопиченню газу, що ускладнює візуалізацію.

Зробити записатись пройти КТ органів черевної порожнини у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Процедура проведення КТ органів черевної порожнини

Після підготовчої процедури ви будете зафіксовані на рухливому столі комп'ютерного томографа (зазвичай на спині з піднятими вгору руками, в деяких випадках на боці або на животі). Якщо контраст використовується, у вену буде введений катетер, через який він поступатиме в кровоносну систему. Тоді як сканер залишається нерухомим, стіл в'їжджає в його центр. Далі сканер швидко обертатиметься і робитиме знімки. Вам потрібно наслідувати інструкції лікаря-радіолога, який буде вам їх давати через переговорний пристрій, який вбудований в апарат. Зв'язок двосторонній, так що лікар теж зможе вас чути. Він управляє процедурою за допомогою дистанційного пульта з суміжної кімнати, проте ви зможете бачити один одного через вікно. Крім того, у вашому розпорядженні увесь час знаходитиметься кнопка екстреного виклику лікаря. У моменти знімків, лікар попросить вас не рухатися і затримати дихання.

Якщо використовувався барвник, після дослідження слід пити максимально можливу кількість рідини, щоб вивести його з організму швидше. Як правило, процедура за часом займає до однієї години.