mrt urography

МРТ урографія - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ урографія - це неінвазивна методика, що дозволяє діагностувати різні аномалії і захворювання сечовивідних шляхів.

При проведенні МРТ урографії застосовуються 2 методики: безконтрастна статична урографія і екскреторна (видільна) урографія.

Методика статичної урографії включає в себе отримання тяжеловзвешенних Т2 зображень (режим гідрографії), які можуть бути переглянуті як окремо, так і в режимі кінопетлі. Використання режиму «кіно» дозволяє побачити сечоводи на всьому протязі, підтвердити наявність звуження сечоводів, що особливо добре видно, коли сечоводи розширені.

Екскреторна МРТ урографія проводиться під час екскреторної (видільної) фази, після внутрішньовенного введення контрастної речовини. Екскреторна МРТ урографія дозволяє оцінити видільну функцію нирок. Перед отриманням екскреторноїурографії пацієнтові внутрішньовенно вводиться сечогінний, що дозволяє отримати зображення навіть нерозширена сечовидільних шляхів. Також одержують зображення нирок до і після контрастування, постконтрастние зображення сечового міхура. Поєднання різних методик МРТ урографії, отримання зображення нирок дозволяє комплексно оцінити стан сечовидільної системи.

Показання до проведення МРТ урографії

 • підозра на обструкцію сечовивідних шляхів (порушення сечовипускання);
 • гематурія (кров у сечі);
 • вроджені вади розвитку сечовидільної системи;
 • стан після оперативних втручань.

Перевагою МРТ урографії перед звичайною рентгенівської екскреторної внутрішньовенноїурографії є більш висока інформативність (ми отримуємо пошарові зображення самих нирок, об'ємні зображення видільної системи нирок в різних режимах), а також нешкідливість дослідження, немає рентгенівського випромінювання, що робить дану методику методом вибору для дітей та вагітних.

Магнітно резонансна томографія нирок дозволяє проаналізувати стан нирок і сечових шляхів, вчасно виявити найменші зміни в їх структурі. Завдяки цьому методу діагностики лікарі можуть виявити виникнення патологічних процесів і призначити правильне лікування. При проведенні обстеження не використовується рентгенівського випромінювання, тому МРТ-діагностика абсолютно нешкідлива для пацієнта.

Зробити МРТ нирок можна в МРТ КТ Ультрадіагностика м. Хмельницький.

Показання до проведення МРТ нирок

 • неясні болі в поперековому відділі хребта, спині, боках, різні за характером і інтенсивності;
 • результати аналізів сечі, що відхиляються від норми набряки утруднене сечовипускання;
 • кров у сечі й інша урологічна симптоматика;
 • також обстеження може знадобитися для підготовки до операції, або для післяопераційного контролю.

Зробити записатись пройти МРТ урографію у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Що показує МРТ нирок

 • доброякісні та злоякісні новоутворення (пухлини, кісти);
 • патології сечовивідних структур і нирок (генетичні та набуті);
 • гідронефроз;
 • абсцес нирки;
 • також обстеження може знадобитися для підготовки до операції, або для післяопераційного контролю.

Обстеження пацієнта проводиться на сучасному томографі міжнародного класу, Philips Intera 1.5T.

МРТ нирок з контрастом у ряді випадків для постановки діагнозу необхідна максимально докладна візуалізація проблемної ділянки. Тоді пацієнтові пропонується провести обстеження із застосуванням контрастного препарату (ультравіст та ін.). Дослідження з контрастним підсиленням проводиться тільки по напрямку лікуючого лікаря або лікаря-рентгенолога. Стандартним протипоказанням до проведення дослідження є наявність в організмі пацієнта металевих трансплантатів, а також інші фактори.

Крім МРТ нирок і МР-урографії в центрі МРТ КТ Ультрадіагностика Хмельницький пацієнтам надається можливість зробити КТ/МСКТ нирок на найсучаснішому томографі Philips Brilliance 64 зріза.

Запис цього дослідження за бажанням пацієнта переноситься на диск і Ви можете зберігати це дослідження в своєму медичному архіві.