КТ щитовидної щитоподібноі залози щитовидки - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


КТ щитовидної (щитоподібноі) залози (щитовидки)

800 грн.

КТ щитовидної (щитоподібноі) залози (щитовидки) з контрастом

1800 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ щитовидної (щитоподібноі) залози - це високоточна діагностичне дослідження, яке застосовується для оцінки стану щитовидної залози, а зокрема при підозрах на патологічні вузлові утворення. КТ дозволяє отримати максимально точні дані про структуру, локалізації, як самої залози, так і навколишніх тканин і судин.

Найбільшу інформативність у порівнянні з іншими методами має комп'ютерна томографія щитовидної залози при раковому ураженні, так як оцінюється стан лімфатичної системи, куди найчастіше метастазує онкологія даної локалізації.

Показання до проведення КТ щитовидної (щитоподібноі) залози

  • збільшення лімфатичних вузлів у районі шиї;
  • пухлина шийної області, слинних залоз і самої щитовидки;
  • захворювання стравоходу;
  • захворювання трахеї;
  • судинні аномалії.

Найчастіше комп'ютерна томографія щитовидної залози потрібно лікарям хірургічної спеціалізації: судинним хірургам, онкологам, гнійним хірургам. Хороша якість зображення дозволяє створювати пошарові знімки ураженої ділянки, а введення контрасту ідеально візуалізувати судинну мережу.

У разі виявлення онкологічного процесу тільки проведення КТ дозволить отримати необхідну інформацію для оперативного лікування.

Протипоказання до проведення КТ щитовидної (щитоподібноі) залози

За великим рахунком протипоказань для призначення обстеження за допомогою такого методу не існує. Виняток становить вагітність і годування грудьми, але при певних ризиках, іноді таку процедуру можуть призначити вагітним жінкам. Якщо КТ була проведена годувальниці, то вигодовування малюка грудним молоком, необхідно перервати мінімум на одну добу. Іноді ризики, небезпеки даної процедури можуть бути набагато нижче небезпеки захворювання.

Зробити записатись пройти КТ щитовидної (щитоподібноі) залози у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Підготовка до проведення КТ щитовидної (щитоподібноі) залози

Спеціальна підготовка до дослідження не потрібна. Якщо передбачається, що дослідження буде проводиться з використанням контрастної речовини, то не слід приймати їжу за 4 години до передбачуваного часу дослідження.

Безпосередньо перед проведенням КТ слід зняти ланцюжки, кулони та будь-які металеві предмети одягу або біжутерії, які знаходяться в області шиї і голови, так як вони можуть нашаровуватися на зображення досліджуваної області.