КТ-ангіографія нижніх кінцівок ніг ноги - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT


Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря

kt angografya sudin nizhnkh kncvok

КТ-ангіографія нижніх кінцівок

2900 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ-ангіографія нижніх кінцівок ніг, ноги - це діагностичне дослідження яке дозволяє детально візуалізувати весь кровотік, якісно діагностувати і передбачити цілий ряд проблем із здоров'ям. Принцип ангіографії полягає в тому, що у вену вводиться барвник (контрастна речовина) і за допомогою сканера відстежується його пересування по кровоносній системі, одночасно записуючи результати. Це дозволяє детально візуалізувати весь кровотік, якісно діагностувати і передбачити цілий ряд проблем із здоров'ям, тому слід вчасно зробити КТ-ангіографію нижніх кінцівок.

У медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» використовується нове, сучасне обладненя, а саме сканер Philips Brilliance, тому процедура буде максимально комфортною і ефективною, без больових відчуттів. Цей сканер може робити 64 зрізи із зображеннями, причому з різних ракурсів. Крім того, в апараті присутня інноваційна технологія Essence, за допомогою якої виведення зображень буде набагато швидшим, а вживана доза випромінювання зведена до мінімуму.

Що покаже КТ-ангіографія нижніх кінцівок

Це дослідження показує стан судин верхніх і нижніх кінцівок, а також визначає їх всілякі порушення: запальні зміни, тромбоз, атеросклероз, венозну недостатність, здавлювання пухлинами або рубцевої тканиною. Завдяки можливості побудови тривимірних моделей судинної мережі, можна окремо оцінити артеріальну і венозну частину кровотоку, а також наочно представити всі патологічні зміни.

У більшості випадків томографія призначається при захворюваннях судин ніг, так як вони найчастіше схильні до різних змін (в першу чергу, це стосується вен). Ангіографія судин нижніх кінцівок, по можливості, повинна проводитися після вже виконаної ультразвукової допплерографії. Простіші попередні дослідження, навіть якщо вони не дають очікуваних результатів, допоможуть приблизно визначити область поразки і сутність патологічного процесу, що полегшить завдання лікаря-рентгенолога.

Навіщо робити КТ-ангіографію нижніх кінцівок

 • гострий артеріальний тромбоз;
 • тромбофлебіт і флеботромбоз судин нижніх кінцівок;
 • варикозна хвороба;
 • симптоми, що дозволяють припустити порушення прохідності артерій і вен (зміни забарвлення шкіри, набряки, зниження чутливості, болі в ногах);
 • діабетична ангіопатія;
 • аномалії розвитку судин;
 • ревматичне ураження судин нижніх кінцівок (облітеруючий ендартеріїт);
 • хронічна венозна недостатність;
 • підготовка хворих до операцій на судинах;
 • посттравматичні та інші аневризми;
 • артеріо-венозні повідомлення;
 • травма судин;
 • доброякісні та злоякісні пухлини судин.

Показання до проведення КТ-ангіографії нижніх кінцівок

 • набряки і запальні процеси в кровоносних судинах (васкуліти);
 • біль нижніх кінцівок, що виникає в стані спокою;
 • артеріальне виявлення (кісточки або ступні);
 • внутрішні кровотечі нижніх кінцівок.

Також лікар може призначити цей тест, якщо присутні симптоми закупорених кровоносних судин.

Протипоказання до проведення КТ-ангіографії нижніх кінцівок

КТ-ангіографія заборонена в період годування грудьми і при вагітності, у зв'язку з тим, що може завдати шкоди немовляті або плоду. Також КТ не рекомендується при тиреотоксикозі, цукровому діабеті, при підвищеному рівні креатиніну і проблемах із здатністю крові згущуватися. Можливий прояв алергічної реакції на контрастну речовину до складу якого входить йод. Якщо у вас є на них алергія, повідомите про це нашого лікаря і можливо вам скажуть прийняти спеціальний засіб для її зменшення.

Апарат Philips Brilliance має новітню технологію Essence, за допомогою якої тривалість і інтенсивність опромінення зводиться до мінімуму, як і можливі ризики для здоров'я.

Підготовка до проведення КТ-ангіографії нижніх кінцівок

Ви не повинні нічого їсти за 6-8 годин до проведення дослідження. Лікар може заборонити вам прийом деяких лікарських препаратів, таких як аспірин і інші препарати для розрідження крові впродовж короткого проміжку часу перед процедурою. Повідомте лікаря, якщо:

 • ви вагітні або є підозра на вагітність;
 • у вас є алергія на будь-які ліки;
 • у вас були проблеми із здатністю крові згущуватися;
 • ви хворієте на цукровий діабет;
 • у вас підвищений рівень креатиніну;
 • у вас тиреотоксикоз.

Зробити записатись пройти КТ-ангіографію нижніх кінцівок у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Процедура проведення КТ-ангіографії нижніх кінцівок

Ви ляжете на стіл комп'ютерного томографа, після чого вводиться катетер, через який поступатиме контрастна речовина. Зазвичай при КТ-ангіографії нижніх кінцівок катетер вводиться в область ліктя. медичному центрі МРТ і КТ "Ультрадіагностика" контрастна речовина поступає за допомогою сучасного німецького інжектора Ulrich, який точно розраховує кількість барвника, що вводиться. Далі стіл в'їде в отвір сканера, де і відбуватиметься процес отримання зображень. Весь цей час лікар-рентгенолог з сусідньої кімнати управляє усією процедурою і дає вам вказівки. Ви можете бачити і чути один одного. Між кімнатами є вікно, а в апарат вбудований двосторонній спікерфон. Для того, щоб отримати зображення з максимальною різкістю, потрібно буде лежати не рухаючись 15-20 секунд, наслідуючи вказівки. Після процедури лікар-рентгенолог розповість вам про результати дослідження. Щоб вивести з організму контрастну речовину якнайшвидше, слід пити велику кількість води.