Видалити атерому видалення атером радіохвильовим методом

Видалити атерому радіохвильовим методом у Хмельницькому


Олійник Дмитро Ігорович

Хірург, провідний радіохірург Хмельницький, Хмельницької області.

Атерома - це доброякісне новоутворення або точніше - кіста сальної залози, що утворюється в результаті закупорки вивідної протоки сальної залози. Атерома є м'яким, округлим підшкірним утворенням різних розмірів. 

Новоутворення може локалізуватися практично у будь-якій зоні тіла за винятком долонь і стоп, найчастіше атероми розвивається на багатих сальними залозами ділянках шкіри.

Причини для видалення атером

  • частенько атерома стає осередком приєднаної інфекції і запалюється;
  • може виникнути підшкірний абсцес, що супроводжується сильним нагноєнням, що стає причиною больових відчуттів;
  • в деяких випадках новоутворення розкривається самостійно і відбувається витікання гною (є ризик того, що гній може прорватися під шкіру, що відгукнеться серйозними ускладненнями);
  • у більшості випадків запальний процес в організмі (незалежно від локалізації) - це привід звернутися до лікаря.

Атерома характерна специфічною властивістю - від неї неможливо позбавитися без хірургічного втручання, консервативне або нетрадиційне лікування не дають результату і лише сприяють рецидивуванню закупорки сальної залози.

Переваги видалення атером радіохвильовим методом

Радіохвильова хірургія сьогодні по праву вважається найефективнішим і безпечнішим способом видалення атером. Подібна методика відрізняється чималою перевагою:

  • висока коагуляційна здатність (відсутність кровотечі);
  • процедура практично безболісна;
  • збереження цілісності тканин і відсутність необхідності накладення швів;
  • відсутність рубців після операції.

В процесі проведення радіохвильового видалення атероми не відбувається ушкодження навколишніх тканин, що забезпечує відсутність шрамів. Тривалість процедури - не більше 20 хвилин, впродовж яких атерома як би випалюється радіохвильовим випромінюванням, після чого на її місці залишається лише невелика виїмка.

Пройти процедуру видалення атером радіохвильовим методом у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ«Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.