Смас ліфтинг нового покоління Ультраформер Хмельницький

Ultraformer МРТ - інноваційна, неінвазивна ультразвукова підтяжка тканин і зменшення об'єму підшкірно-жирової клітковини. Особливість процедури в тому, що вона стимулює природне омолодження шкіри тіла та обличчя завдяки активації внутрішніх ресурсів організму. Ультразвукове випромінювання впливає на глибокі шари шкіри, запускає процеси відновлення SMAS, активує вироблення колагену і стимулює руйнування жирових клітин. Translated with DeepL.com (free version)

Принцип дії апарату Ultraformer MPT

Процедура ультразвукового ліфтингу Ultraformer МРТ заснована на точковому впливі ультразвуку на SMAS (м'язово-апоневротичну систему), підшкірно-жирову клітковину і дерму. Це призводить до локального підвищення температури до 60-70 градусів. У результаті ущільнюється SMAS-шар, стимулюється синтез колагену і руйнування жирових клітин.

Під час процедури шкіра не пошкоджується, а продукти розщеплення жирів видаляються з організму самостійно через лімфатичну систему. Ефект ліфтингу Ultraformer MPT наростає протягом 4-6 місяців, а результат зберігається до 2-3 років.

Апарат Ultraformer МРТ оснащений кількома насадками, що дає можливість лікарю-косметологу впливати на тканини на різній глибині. Таким чином, можна запустити процеси на будь-якому рівні: SMAS, шкіра і жирова клітковина. За необхідності можна провести тільки ліполіз або тільки ліфтинг.

На відміну від апарату попереднього покоління, більш сучасна модель має у 25 разів більше точок впливу. Тож ефективність процедури на Ultraformer МРТ у кілька разів вища, а час її проведення вдвічі менший - усе обличчя займає близько 30 хвилин. Новий апарат укомплектований мініатюрною насадкою, яка забезпечує потужний ефект ліфтингу у важкодоступних зонах: носогубні складки та повіки.

Також в Ultraformer МРТ передбачені протоколи і для більш молодої шкіри з використанням ексклюзивних сироваток. Ця процедура чудово підходить для виходу у світ, коли необхідно домогтися ефекту сяючої, дорогої шкіри.

Переваги апарату Ultraformer MPT

Для отримання бажаного результату достатньо провести всього 1 сеанс, ефект від якого триватиме 2-3 роки.

 • забезпечує миттєвий ліфтинг завдяки високоінтенсивному сфокусованому ультразвуку, а також стимулює вироблення нового колагену, що призводить до довгострокового поліпшення текстури і пружності шкіри;
 • використовується для омолодження і підтяжки різних ділянок обличчя і тіла без хірургічного втручання;
 • стимулює природні процеси регенерації шкіри, сприяючи створенню міцного підшкірного каркаса і поліпшенню загального стану шкіри;
 • використання апарата дає змогу швидше досягти бажаного естетичного результату в 2,5 раза швидше, порівнюючи з аналогічними пристроями (технологія також підвищує ефективність процедури і комфорт пацієнта);
 • відсутність необхідності в періоді реабілітації робить процедуру зручною, пацієнти можуть одразу після сеансу повернутися до звичайного життя;
 • апарат останнього і найсучаснішого покоління, що гарантує використання передових технологій у процесі проведення процедур омолодження.

SMAS-ліфтинг Ultraformer MPT проводиться для таких зон

 • обличчя
 • шия і декольте;
 • живіт;
 • надколінна область;
 • внутрішня поверхня рук;
 • внутрішня поверхня стегон.

Види процедур на апараті Ultraformer MPT

Новий апарат Ultraformer MPT дає змогу проводити 2 види процедур.

MPT Lifting - підходить тим, хто потребує підтяжки, скульптурування і зменшення об'ємів. MPT Lifting сприяє ліполізу, а також повертає шкірі гладкість і тургор. Одразу після сеансу піднімаються повіки і брови, скорочуються глибокі зморшки і носогубні складки. Овал обличчя підтягується, лінія підборіддя стає в рази чіткішою, а друге підборіддя стає менш вираженим. Підтягується шкіра в зоні шиї, декольте, рук, живота, колін і стегон, помітно зменшуються жирові пастки.

MPT Toning - розроблена для пацієнтів, яким необхідно поліпшити якість шкіри, надати їй тонусу і вирівняти тон. MPT Toning застосовується в поєднанні із запатентованою сироваткою DSB (Deep Synergy Booster), яка прийшла на заміну звичайному гелю для ультразвуку. У складі сироватки - 39 активних інгредієнтів, інкапсульованих за унікальною корейською технологією для найкращого збереження. Потужний антиоксидант глутатіон бореться з окислювальним стресом, екстракт центелли заспокоює і захищає шкіру, ніацинамід відповідає за її освітлення, аденозин розгладжує зморшки і сприяє утворенню нового колагену, а гіалуронова кислота і пептиди відповідають за зволоження і щільність. Всі ці компоненти апарат моментально доставляє в глибокі шари шкіри. Що рекомендується як для підтримки краси і молодості, так і перед виходом у світ. Анестезія для процедури не потрібна.

Показання до процедури SMAS-ліфтинг на апараті Ultraformer MPT

SMAS-ліфтинг Ultraformer MPT допоможе розв'язати відразу кілька проблем і подарує вам ідеальне обличчя й тіло. Загальні показання до процедури:

 • втрата пружності й тонусу шкіри;
 • наявність другого підборіддя;
 • деформація контурів обличчя;
 • опущення шкіри верхньої повіки, грижі в зоні нижньої повіки;
 • опущення і ущільнення щік, поглиблення носогубних складок;
 • провисання і в'ялість шкіри обличчя, шиї та зони декольте;
 • шрами і рубці постакне;
 • профілактика старіння шкіри;
 • необхідність у ліфтингу шкіри тіла.