КТ печінки селезінки підшлункової залози шлунку - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT
Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря
КТ печінки, селезінки, підшлункової залози, шлунку |
1450 грн. |
КТ печінки, селезінки, підшлункової залози, шлунку з контрастом |
3350 грн. |
Запис диску - 50 гривень.
Друк плівки - 200 гривень.
Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐
КТ печінки, селезінки, підшлункової залози, шлунку - являє собою не інвазивну, безболісну процедуру, за допомогою якої за короткий проміжок часу можна отримати якісні зображення перелічених вище органів.
У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» використовується нове сучасне устаткування Philips Brilliance, яке дозволяє робити 64 зрізи (шару) з певним інтервалом і з різних ракурсів.
Показання до проведення КТ печінки, селезінки, підшлункової залози, шлунку
КТ печінки, селезінки, підшлункової залози і шлунку проводиться для оцінки їх функцій і пов'язаних з ними структур організму. Ця процедура також проводиться для визначення пухлин, інших уражень, травм, кровотеч, інфекцій, абсцесів, нез'ясовного болю в животі, або коли інші види досліджень, такі як, наприклад рентгенівські промені, фізичне обстеження або ультразвук не є досить переконливими.
КТ печінки може бути використана для визначення обструктивної і необструктивної жовтяниці, для підготовки до біопсії і/або аспірації тканин печінки або жовчного міхура (в цьому випадку результати КТ носять рекомендативный характер). Іншими поширеними причинами КТ печінки, селезінки, підшлункової залози і шлунку є:
- набряки і болі в животі;
- грижа;
- лихоманка;
- пухлини, вузлики, утворення невідомого походження (включаючи рак);
- інфекції або травми;
- гострий холецистит;
- хвороби печінки, викликані вживанням алкоголю;
- жовчокам’яна хвороба;
- панкреатит;
- склерозуючий холангіт;
- направлення вашого лікаря, велика кількість побічно пов'язаних захворювань і так далі.
Протипоказання до проведення КТ печінки, селезінки, підшлункової залози, шлунку
Оскільки у медичному центрі використовується тільки нове і сучасне устаткування, ризики і протипоказання від цієї процедури нечисленні і зведені до мінімуму. Можлива невелика алергічна реакція на окремі компоненти контрастної речовини, а саме на йод або молюсків. Якщо ви знаєте про алергію на них, повідомите про це нашого лікаря.
До основних протипоказань до проведення КТ печінки, селезінки, підшлункової залози і шлунку можна віднести:
- вагітність і підозра на вагітність;
- підвищений рівень креатиніну;
- цукровий діабет (II типу);
- тиреотоксикоз;
- якщо вага пацієнта перевищує 200 кг.
Зробити записатись пройти КТ печінки, селезінки, підшлункової залози, шлунку у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.
Процедура проведення КТ печінки, селезінки, підшлункової залози, шлунку
Як правило, пацієнт лежить на спині з піднятими вгору руками. В деяких випадках на животі або на боці. Можливо будуть використані подушки і ремені, для того, щоб пацієнт був надійно і зручно зафіксований. У разі застосування контрастування, у вену в районі ліктя буде введений катетер. Для того, щоб доза речовини, що вводиться, була оптимальною, в нашій клініці використовується новий сучасний інжектор Ulrich, німецького виробництва. Він підключається до катетера і контролює увесь процес введення контрасту. За допомогою цієї рідини, можна отримати якісніші зображення досліджуваних органів. Також можливе застосування контрасту шляхом його ковтання, в цьому випадку він не вводиться у вену, а просто випивається. Стіл з пацієнтом переміщатиметься в отвір кільцеподібного сканера. Уся процедура контролюється лікарем-радіологом за допомогою пульта дистанційного керування, встановленого в сусідній кімнаті. Пацієнт і лікар зможуть бачити один одного через вікно і спілкуватися через переговорний пристрій, вбудований в апарат. Наслідуючи вказівки лікаря, пацієнтові потрібно буде періодично затримувати дихання на декілька секунд, оскільки навіть незначні рухи можуть негативно позначитися на якості отриманих зображень. Уся процедура займає не більше за одну годину. Якщо використовувалося внутрішньовенне контрастування, після процедури потрібно буде пити якомога більше води для швидшого виведення речовини з організму.