Кіста, поліп шийки матки, прохідності, піхви, зовнішніх статевих органів видалення

Видалення кіст шийки матки радіохвильовим методом

1000 грн.

Поліпектомія радіохвильовим методом 1500 грн.
Радіохвильова хірургія утворень проміжності і зовнішніх статевих органів 1500 грн.

Радіохвильова хірургія утворень піхви

1000 грн.

ВСІ ЦІНИ

Мельничук Тетяна Вікторівна

Онкогінеколог, променевий терапевт експертного класу.

Кіста шийки матки - це скупчення слизового вмісту Наботовых залоз, укладених у тонкій прозорій капсулі. Видалення кісти обов'язково, щоб уникнути її розростання і утворення в ній гнійного інфільтрату.

Причини виникнення кісти шийки матки

  • інфекційні захворювання (будь-яка інфекція статевої системи може призвести до виникнення даного захворювання, коли починається запалення, тканини залози і матки сприяють закупорювання проток і появи кісти);
  • менопауза (жінка починає поступово виходити з репродуктивного віку, оболонка її матки з часом стає тоншою, а залози - більш уразливі, вони гостріше реагують на будь-які подразнення, виробляючи більше слизу, яку в свою чергу забивають протоки і утворюють кісту);
  • пологи (якщо в процесі народження дитини була пошкоджена шийка матки, то її відновлення почнеться дуже швидко, цей процес може стати причиною порушення роботи залоз і закупорювання проток, що призведе до утворення кісти);
  • аборт (хвороба може розвинутися через проблеми під час переривання вагітності і непрофесійному підході до цієї процедури).

Ознаки і симптоми кісти шийки матки

Як правило, кіста шийки матки не має яскраво виражених симптомів. Відсутні будь-які зміни під час менструального циклу, немає болю або дискомфорту. 

Кіста шийки матки виявляється тільки під час кольпоскопії (огляді слизової оболонки піхви) при гінекологічному огляді. Кісти шийки матки добре візуалізуються при проведенні УЗД органів малого тазу. 

Видалення кіст шийки матки в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіиагностика»

У нашому центрі ми використовуємо радіохвильовий метод з допомогою апарату «Сургітрон». Цей метод ефективний при усіх видах утворень, у тому числі він підходить для видалення гнійної кісти.

Метод абсолютно безболісний і полягає в тому, що в оболонці кісти надвисокими звуковими коливаннями (радіохвилями) випаровуються вивідні протоки залоз, що нагадують, щонайтонші ходи. Через них здійснюється вакуумний дренаж вмісту, після чого Наботова кіста спустошується, спадає, а її стінки злипаються, не дозволяючи слизу наповнити її знову.

Цей метод не викликає опіків і не утворює рубців, які можуть перешкодити шийці матки нормально розкриватися під час пологів, тому відноситься до розряду найбільш щадних методів хірургічного втручання.

Радіохвильове видалення кісти шийки матки на апараті «Сургітрон» рекомендується, насамперед, нерожавшим жінкам з-за своєї мінімальної травматичності, безболісності і відсутності ускладнень і рубців.